Zabawa i relaks

Poranne ćwiczenia

Poranna gimnastyka to zajęcia o umiarkowanej intensywności przy muzyce o charakterze profilaktycznym.

Jest stworzona z myślą o osobach starszych, które chcą utrzymać ciało w należytej kondycji fizycznej i psychicznej i jak najdłużej cieszyć się zdrowiem. Ich celem jest nie tylko poprawa kondycji, wzmocnienie kręgosłupa czy poprawa krążenia, ale przede wszystkim uzyskanie lepszego samopoczucia poprzez aktywne spędzenie czasu w miłym towarzystwie.

W dzisiejszym świecie coraz więcej starszych osób czuje się osamotnionych - na moich zajęciach mają oni możliwość poznania ciekawych ludzi w podobnym wieku, którzy także chcieliby jak najdłużej cieszyć się dobrą sprawnością zarówno fizyczną, jak i psychiczną.

Zajęcia są prowadzone przy muzyce o tempie pozwalającym na spokojne wykonywanie ćwiczeń. Zawierają one elementy fitnessu, z uwzględnieniem wieku ćwiczących, ich sprawności fizycznej i indywidualnych potrzeb.

Celem zajęć jest 

  • usprawnienie i aktywizacja układu ruchu, poprawa sprawności i ruchomości w stawach
  • kształtowanie sprawności układu krążeniowo-oddechowego
  • kształtowanie siły mięśni w aspekcie mięśni stabilizujących kręgosłup i utrzymujących prawidłową postawę ciała oraz profilaktyki osteoporozy
  • kształtowanie koordynacji ruchowej, w tym równowagi ciała
  • poprawa samopoczucia

Zajęcia dla Pań i Panów, przy spokojnej muzyce, łączące cechy rehabilitacji i fitnessu, z uwzględnieniem profilaktyki chorób wieku dojrzałego takich jak: osteoporoza, bóle kręgosłupa, choroby reumatyczne i zwyrodnieniowe, nadwaga, cukrzyca, choroby układu krążenia i inne.

Doskonała zabawa i relaks na każdych zajęciach 

 INFOLINIA GSM +48 504 574 721 NAPISZ DO NAS

    * Wszystkie informacje odnośnie szczegółów dotyczących poszczególnych zajęć można uzyskać telefonicznie lub poprzez e-mail 
  ** W przypadku połączenia telefonicznego koszt połączenia zgodny z taryfą operatora